Что нового?

Форум в режиме обновления, возможны неудобства в течении нескольких дней. Заранее спасибо за понимание!

 • Если не удается восстановить пароль, читайте ЭТУ тему.

Как часто змея должна гадить ?

trapzi

Гуру форума
Встречал мнение что змей лучше корить когда они прогадятся. Чтобы избежать перекорма. Но я так понимаю. это справедливо для взрослых змей ?
У меня питон уже 2 раза ел и за это время только один раз ходил известью , все обыскал дерьма не нашел, сегодня буду кормить третий раз, а дерьма нету. Кормлю раз в 6 дней.
Волнуюсь.
Как часто змея должна гадить ?
 

Opium

Модераторы
Команда форума
Пишут что в ванну с теплой водой (30 градусов) нужно пустить. Он купаться любит?
 

Opium

Модераторы
Команда форума
что бы прогадился ?
Ага.

Питон королевский?

Годовалого нужно кормить раз в неделю летом по 2-3-4 мыши больших (почти как молодая крыса) в зависимости от аппетита, второй раз кормить ТОЛЬКО после того как погадит, даже если это целый месяц или 2. Оптимальная темп. 23-25 ночью, 28-31 день.
 

Admin

Администратор
Команда форума
 • В такому віці досвідчені користувачі радять тримати у контейнері.
 • Контейнер повинен бути з кришкою, що закривається. Робите приблизно 20 отворів по 0.5 см. в кінці верхньої кришки (теплий кут), і стільки ж на короткому протилежному боці знизу (холодний кут). Вам потрібно, що б була різниця температур 30-26 (приблизно, але сенс такий). Температурний градієнт дозволяє забезпечити вентиляцію, і ... прогрів і охолодження самої тварини. Він сам буде визначати де йому лежати.
 • По діагоналі довгої сторони, тобто з холодного кута (низ) в теплий кут поставте (в упор) паличку бамбука або пластмасову трубку (тільки не соснову палицю - вона буде смердіти, а взагалі хвойні їм не можна). На цій паличці, у верхній її частині звір буде "перетравлювати".
 • З будь-якого матеріалу, типу дроту, дерева і т.д. робите "Г" образну рамку. На рамку навиваєте термошнур, але так, що б витки не стикалися. І змінюючи відстань від контейнера до рамки (вона повинна бути стійка) досягніть необхідної температури в теплому кутку. У холодному вийде саме, але вішого виду не нижче 24.
 • У контейнер ставите поілку- купалку. Це може бути форма для випічки для мікрохвильовки, або якийсь старий радянський кришталь, і т.д. тобто досить важка (можна великуу кришталеву попільничку). Це тому, що дуже скоро він почне все перевертати.
 • Думаю, в контейнері краще тримати на паперових рушниках. Попісяв, покакав - прибрали, застеліть нові.
 • Укриття обов'язково. Але його доведеться підбирати. Можно влаштувати пустотілий стовбур бамбука (діаметр 7 см).

 • Чим годувати вам скаже заводчик (той в кого купляли, я пом'ятаю що ви перекупили змію - спитайте у попереднього власніка, в кого він її купив). Краще починати з голяка і послідовно збільшувати. Вважається, що корм повинен бути близько 10% ваги тварини. Пам'ятайте, змію важливо не перегодовувати (випадання клоаки, сриг і т.д.). Тобто поки у вас немає досвіду з конкретним тваринам, - краще дати менший КО, ніж неправильно підібрати і погубити всю справу. Недоїдання не надто впливає на змій. У природі вони їдять рідко.
 • Годувати 1 раз в тиждень. Бажано очікувати дефікації. Але багато користувачів вважають, що її чекати не потрібно. У будь-якому випадку, не частіше 1 разу на тиждень. Краще міняти воду щодня - вони люблять свіжу!
 • Якщо годувати живим кормом, обов'язково видаляти зуби у щурів і мишей. Вони легко обламуються щипчиками по типу манікюрних.
 • А взагалі по корму запитуйте у заводчика, і беріть там, де і він. Якщо заморозка - він Вас навчить, якщо вбиває перед годуванням теж. Рекомендується годувати живим!
 
 • Нравится
Реакции: ophi

trapzi

Гуру форума
Вважається, що корм повинен бути близько 10% ваги тварини.
эмммм я читал в научной статье на другом сайте про рептилий что удавы и питоны когда малыши съедают до 1/3 по весу добычу, а взрослые до 1/5. Собственно исходя из этих данных анаконда 200кг может съесть лишь ребенка. И это с научной точки зрения развеивает миф про то что анаконда или сетка ест людей.
Так что я кормил все время почти исходя из 1/3 от его веса.
Рекомендується годувати живим!
предпочитаю заморозку и удобно и паразиты вымерзают.
 

Opium

Модераторы
Команда форума
предпочитаю заморозку и удобно и паразиты вымерзают.
Согласен на все 99% :Smile:
С точки зрения банальной эрудиции :D Если без шуток, то вымораживание, это одно из лучших вариантов избавления от паразитов в КО.
НО как же шоу?! :Wink:

Я беру КО в местном зоопарке, там очень большая вероятность "чистого" КО.
 

Opium

Модераторы
Команда форума
Сколько времени прошло от последней кормежки?
 

trapzi

Гуру форума
вчера кормил
это уже третий раз и за эти 3 раза он не срал (
 

trapzi

Гуру форума
купался очень не охотно, пытался все время вылезти, не любит в общем
 
Сверху