Как часто змея должна гадить ?

Тема в разделе "Все о содержании и разведении", создана пользователем trapzi, 17 окт 2017.

1. trapzi Гуру форума

Симпатии:
    49
    Встречал мнение что змей лучше корить когда они прогадятся. Чтобы избежать перекорма. Но я так понимаю. это справедливо для взрослых змей ?
    У меня питон уже 2 раза ел и за это время только один раз ходил известью , все обыскал дерьма не нашел, сегодня буду кормить третий раз, а дерьма нету. Кормлю раз в 6 дней.
    Волнуюсь.
    Как часто змея должна гадить ?

2. Opium Модераторы Команда форума

Симпатии:
    28
    Пишут что в ванну с теплой водой (30 градусов) нужно пустить. Он купаться любит?

3. trapzi Гуру форума

Симпатии:
    49
    я ни разу его не купал, так что не знаю

4. trapzi Гуру форума

Симпатии:
    49
    что бы прогадился ?

5. Opium Модераторы Команда форума

Симпатии:
    28
    Ага.

Питон королевский?

Годовалого нужно кормить раз в неделю летом по 2-3-4 мыши больших (почти как молодая крыса) в зависимости от аппетита, второй раз кормить ТОЛЬКО после того как погадит, даже если это целый месяц или 2. Оптимальная темп. 23-25 ночью, 28-31 день.

6. trapzi Гуру форума

Симпатии:
    49
    ковровый питон, 4 месяца.

7. Admin Администратор Команда форума

Симпатии:
    10
    • В такому віці досвідчені користувачі радять тримати у контейнері.
    • Контейнер повинен бути з кришкою, що закривається. Робите приблизно 20 отворів по 0.5 см. в кінці верхньої кришки (теплий кут), і стільки ж на короткому протилежному боці знизу (холодний кут). Вам потрібно, що б була різниця температур 30-26 (приблизно, але сенс такий). Температурний градієнт дозволяє забезпечити вентиляцію, і ... прогрів і охолодження самої тварини. Він сам буде визначати де йому лежати.
    • По діагоналі довгої сторони, тобто з холодного кута (низ) в теплий кут поставте (в упор) паличку бамбука або пластмасову трубку (тільки не соснову палицю - вона буде смердіти, а взагалі хвойні їм не можна). На цій паличці, у верхній її частині звір буде "перетравлювати".
    • З будь-якого матеріалу, типу дроту, дерева і т.д. робите "Г" образну рамку. На рамку навиваєте термошнур, але так, що б витки не стикалися. І змінюючи відстань від контейнера до рамки (вона повинна бути стійка) досягніть необхідної температури в теплому кутку. У холодному вийде саме, але вішого виду не нижче 24.
    • У контейнер ставите поілку- купалку. Це може бути форма для випічки для мікрохвильовки, або якийсь старий радянський кришталь, і т.д. тобто досить важка (можна великуу кришталеву попільничку). Це тому, що дуже скоро він почне все перевертати.
    • Думаю, в контейнері краще тримати на паперових рушниках. Попісяв, покакав - прибрали, застеліть нові.
    • Укриття обов'язково. Але його доведеться підбирати. Можно влаштувати пустотілий стовбур бамбука (діаметр 7 см).

• Чим годувати вам скаже заводчик (той в кого купляли, я пом'ятаю що ви перекупили змію - спитайте у попереднього власніка, в кого він її купив). Краще починати з голяка і послідовно збільшувати. Вважається, що корм повинен бути близько 10% ваги тварини. Пам'ятайте, змію важливо не перегодовувати (випадання клоаки, сриг і т.д.). Тобто поки у вас немає досвіду з конкретним тваринам, - краще дати менший КО, ніж неправильно підібрати і погубити всю справу. Недоїдання не надто впливає на змій. У природі вони їдять рідко.
    • Годувати 1 раз в тиждень. Бажано очікувати дефікації. Але багато користувачів вважають, що її чекати не потрібно. У будь-якому випадку, не частіше 1 разу на тиждень. Краще міняти воду щодня - вони люблять свіжу!
    • Якщо годувати живим кормом, обов'язково видаляти зуби у щурів і мишей. Вони легко обламуються щипчиками по типу манікюрних.
    • А взагалі по корму запитуйте у заводчика, і беріть там, де і він. Якщо заморозка - він Вас навчить, якщо вбиває перед годуванням теж. Рекомендується годувати живим!

ophi нравится это.
  8. trapzi Гуру форума

Симпатии:
    49
    эмммм я читал в научной статье на другом сайте про рептилий что удавы и питоны когда малыши съедают до 1/3 по весу добычу, а взрослые до 1/5. Собственно исходя из этих данных анаконда 200кг может съесть лишь ребенка. И это с научной точки зрения развеивает миф про то что анаконда или сетка ест людей.
    Так что я кормил все время почти исходя из 1/3 от его веса.
    предпочитаю заморозку и удобно и паразиты вымерзают.

9. Opium Модераторы Команда форума

Симпатии:
    28
    Согласен на все 99% :Smile:
    С точки зрения банальной эрудиции :D Если без шуток, то вымораживание, это одно из лучших вариантов избавления от паразитов в КО.
    НО как же шоу?! :Wink:

Я беру КО в местном зоопарке, там очень большая вероятность "чистого" КО.

10. trapzi Гуру форума

Симпатии:
    49
    ну мне шоу не нравится, не люблю смерти других зверушек

11. trapzi Гуру форума

Симпатии:
    49
    в общем покупал, не помогло, 3 раза ел ни разу не гадил блин.

12. Opium Модераторы Команда форума

Симпатии:
    28
    Сколько времени прошло от последней кормежки?

13. trapzi Гуру форума

Симпатии:
    49
    вчера кормил
    это уже третий раз и за эти 3 раза он не срал (

14. trapzi Гуру форума

Симпатии:
    49
    купался очень не охотно, пытался все время вылезти, не любит в общем

Поделиться этой страницей