Фріни

Тема в разделе "Скорпионы и прочие", создана пользователем Трактирщик, 24 июн 2014.

1. Трактирщик Форумчанин

Симпатии:
    0
    Чи є ті, хто утримує вдома жгутиколапих?
    Наскільки я розумію то зараз утримують два основних вида Damon variegatus та Damon diadema.

Які ще види є на теренах України?

2. Трактирщик Форумчанин

Симпатии:
    0
    Ну раз гора не йде до Магомета...
    Нема людей, будемо самостыйно вивчати цих звірів.

Зараз маю двох фрінів. Думаю що це Damon Diadema. Звірі прикольні, дуже лякливі.
    Враховуючи що то перші линьки, така поведінка цілком нормальна. Охоче беруть тропічну мокрицю. Не гребують пилом туркмена.
    Полюють дуже прикольно. Павук постійно сидить на місці та щупає довкілля своїми лапами-антеннами. Якщо полює, то поведінка змінюється. Павук шукає жертву. Дуже ніжно нащупує її. Перед атакою обовязково.. як би то сказати... Розминає хеліцери. Потмі стрімко кидаєтсья ажертву і починає жерти. :Smile:

Поки малі тримаю у пластиковій соусниці. Готуюсь робити невеличкі терри. Малеча вже встигла один раз полиняти за збильшитись в два рази. Лінька думаю десь L1-L2. Можливо вже L3.

Для спостереження тварина не вельми цікава. Бо як і казав, весь час перебуває у схованках. Як і будь яке павукоподібне.
    проте процесс спотстереження за цими тваринами дарує багато приємних моментів. :Smile:

Цікаве спостереження. Після того як фріни по черзі полиняли, панцирі пропали. Виходить, що вони як сколопендри поїдають старий екзувій.

-d40yjdq.jpg

3. negreevai Форумчанин

Симпатии:
    0
    Они меня пугают)

4. Трактирщик Форумчанин

Симпатии:
    0
    Та ладно. :Smile:
    Кльові чудовиська. І на руки не стрьомно брати. :Smile:
    Але швидкі зарази шокапець

5. Legion НовичОк

Симпатии:
    0
    Держу двое фринов вида дамон диадема больше года уже. Звери очень интересные в плане поведения, охотится предпочитают в тёмное время суток, заранее нащупав добычу своими усиками и молниеносно после этого атаковав. Держу обоих в высоких контейнерах для сыпучих продуктов. Температура 25 градусов и высокая влажность.

Поделиться этой страницей